سرنوشت ورزشکار ایرانی در آن سوی آب ها

سفر سعید ملایی به سرزمین‌های اشغالی برای یک مدال سفارشی؟!
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۶ کد : ۱۶۲۲۴ ورزشی آخرین اخبار
سعید ملایی جودوکاری که حالا زیر پرچم مغولستان فعالیت می‌کند چند روز پیش برای شرکت در مسابقات جایزه بزرگ تل‌آویو راهی سرزمین‌های اشغالی شد.
سرنوشت ورزشکار ایرانی در آن سوی آب ها

سرویس ورزشی وقایع اتفاقیه - ملایی که چند روز پیش عکسی از خودش منتشر کرد و هنوز هم لباس ایران تنش بود، روی پرچم ایران را خط زده بود تا نشان دهد که اولا چقدر افکار کوچک و پوسیده‌ای دارد و ثانیا در جایی که قرار است زیر پرچمش مبارزه کند یک دست لباس وجود ندارد تا برای شرکت در مسابقات به او بدهند! با همه این شرایط او راهی سرزمین‌های اشغالی شده و با استقبال زیاد مسؤولان ورزشی روبه‌رو شده است. طوری که موشه پونتی رئیس فدراسیون جودوی رژیم صهیونیستی عنوان کرده است:«با آن‌که جودوکار اسرائیلی در وزن ملایی مبارزه می‌کند اما آرزو می‌کنم سعید در تل‌آویو به مقام قهرمانی برسد.»

در این میان از سرزمین‌های اشغالی خبر می‌رسد که ظاهرا قرار است یک مدال سفارشی به ملایی بدهند تا این مدال پایانی باشد بر بی‌مدالی‌های او پس از ترک ایران! ملایی از زمانی که ایران را ترک کرده موفق به کسب مدال نشده است. نه فقط کسب مدال که او در بیشتر مسابقات ناکام بوده است. به همین دلیل خبر رسیده که می‌خواهند در سرزمین‌های اشغالی به او یک مدال بدهند تا چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ سیاسی و در آستانه صدور رای حساس برای جودو ایران(روز هشتم اسفندماه رای دادگاه CAS اعلام خواهد شد) روی افکار عمومی تاثیر بگذارند.

ملایی فردا رقابت‌های خودش را در مسابقات جایزه بزرگ تل‌آویو آغاز خواهد کرد و باید دید سناریویی که چیده‌اند تا چه اندازه به شایعاتی که مطرح شده نزدیک است؟

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: سرنوشت ورزشکار ایرانی سعیدمولایی در آن سوی آب ها سرزمین‌های اشغالی جودوکار


نظر شما :