ستاد تنظیم بازار گوشت را گران کرد!

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۴ کد : ۱۶۲۱۹ برگزیده ها اقــتــصــادی
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: با وجود مازاد دام در کشور، پشتیبانی امور دام طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار،گوشت برزیلی را گرانتر از گوشت داخلی می‌خرد.
ستاد تنظیم بازار گوشت را گران کرد!

سرویس اقتصادی وقایع اتفاقیه - مقدسی رئیس انجمن صنفی گاوداران  در گفت و گو با خبر ۱۸:۳۰ شبکه پنج سیما با بیان اینکه دام زیادی روی دست گاوداران مانده است بیان کرد: هم اکنون ۳۳ هزار راس گاو آماده کشتار در واحد های دامی موجود است اما نه اجازه می دهند که آن را صادر کنیم و نه شرکت پشتیبانی امور دام به قیمت گوشت گرم وارداتی آن را از ما می خرد .

او ادامه داد: ما حاضریم گوشت گرم درجه یک تولید داخل را با همان مشخصات گوشت برزیلی به شرکت پشتیبانی امور دام تحویل بدهیم اما ستاد تنظیم بازار چنین اجازه ای نمی دهد.

مقدسی افزود: طبق مصوبه  ستاد تنظیم بازار هر کیلو گوشت گاو از منابع داخل باید به نرخ ۸۲ هزار و ۵۰۰  تومان خریداری شود اما از منابع خارجی هر کیلو گوشت منجمد را ۱۲۰ هزار تومان خریداری می کنند. دلیل این تبعیض چیست؟

او تصریح کرد : شرکت پشتیبانی امور دام طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار، به منظور ذخیره سازی، گوشت یخی برزیلی را کیلویی  ۳۸ هزار تومان گران تر از گوشت تازه دامداران می خرد.

رئیس انجمن صنفی گاوداران  گفت: طی جلسه ای که با ستاد تنظیم بازار داشتیم، اعلام کردیم که حاضریم  گوشت گرم را کیلویی ۱۰۵ هزار تومان به پشتیبانی امور دام تحویل بدهیم.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: گوشت قیمت گوشت ستاد تنظیم بازار گوشت


نظر شما :