معرفی ۷ ربات کاربردی و جذاب تلگرام

۲۳ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۶:۳۶ کد : ۱۵۹۷۳ خواندنی‌ها آخرین اخبار
با توجه به محیط تلگرام ربات‌هایی متناسب طراحی شده اند که دسترسی شما را به موسیقی و فیلم و تبدیل کار‌های هنری و پیدا کردن انواع مطالب راحت‌تر می‌کنند.
معرفی ۷ ربات کاربردی و جذاب تلگرام

سرویس علم و فناوری وقایع اتفاقیهتلگرام با توجه به آپدیت‌های به روزی که با اضافه کردن یک آپشن جدید برای راحتی مخاطبانش ارائه می‌دهد بیش از پیش به یک اپلیکیشن حیاتی و مورد نیاز تبدیل شده است که زندگی را برای همه آسان کرده است.

با توجه به محیط تلگرام ربات‌هایی متناسب با این فضا طراحی شده اند که دسترسی شما را به موسیقی و فیلم و تبدیل کار‌های هنری و پیدا کردن انواع مطالب راحت‌تر می‌کنند.

۱. instasave_ bot

این ربات به شما در دانلود راحت‌تر استوری‌های اینستاگرام با فرستادن لینک و یا آیدی کمک می‌کند.

۲. matnyar_ bot

این ربات به شما کمک می‌کند تا متن‌هایی که بر روی عکس‌ها هستند را به راحتی به متن تبدیل کنید برای افراد محصلی که جزوه می‌نویسند بسیار مناسب است.

۳. spotify_to_mp۳_bot

با فرستادن لینک آهنگ مورد نظرتان از اسپاتیفای می‌توانید هر آهنگی را که می‌خواهید به راحتی دانلود کنید.

۴. YTranslatebot

این ربات یکی از بهترین ربات‌های مترجمه متون و کلمات انگلیسی است.

۵.Wiki

ربات ویکی پدیا به شما کمک می‌کند تا بدون گوگل کردن مطلب مورد نظرتان به راحتی چیزیکه مورد نیازتان است را سرچ کنید و بتوانید مطلب را کپی کنید.

۶. delorean_bot

این ربات به عنوان یک یادآور به شما کمک می‌کند و کافی است تاریخ و کار مورد نظرتان را بهش بدهید تا درزمان تعیین شده به شما یادآوری کند.

۷.dropmailbot

این ربات به شما در ساخت ایمیل‌های تصادفی کمک می‌کند و برای شما ایمیل‌های تصادفی ایجاد می‌کند برای سایت‌هایی که نیاز به یک ایمیل موقت دارید.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: تلگرام ربات تلگرام


نظر شما :