رئیس‌جمهور:

تحریم‌ها در سال آینده شکست‌ می‌خورد

واکسیناسیون کرونا به سرعت ادامه خواهد یافت
۲۰ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۷:۱۵ کد : ۱۵۸۲۹ سیاسی آخرین اخبار
رئیس‌جمهور با اشاره به آغاز واکسیناسیون کرونا از فردا گفت: این این طرح طبق سندی که ستاد ملی مبارزه با کرونا به تصویب رسانده و ابلاغ کرده با سرعت ادامه پیدا می‌کند و امیدواریم سال آینده برای مردم ما سال بهتری باشد.
تحریم‌ها در سال آینده شکست‌ می‌خورد

سرویس سیاسی وقایع اتفاقیه - حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور، عصر امروز (دوشنبه ۲۰ بهمن) در آیین بهره‌برداری از طرح‌های سرمایه‌گذاری عشایر و روستایی و پروژه‌های ملی وزارت کار که همزمان با دهه فجر صورت گرفت، با تبریک ایام‌الله دهه فجر گفت: بسیار خرسندم که امروز شاهد طرح‌متنوع در روستاهای کشور بودیم. افتتاح و رونمایی از ۱۴۲ طرح در آغاز این برنامه و طرح‌های بعدی به معنای آن است که تحول بسیار خوبی را امروز در روستاهای کشور شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه همه دولت‌ها از آغاز پیروزی انقلاب تا کنون به روستاییان کمک کرده اند، اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید کار فوق‌العاده‌ای در ارتباط با برق، آب، گاز، راه‌ها، مدارس و مخصوصاً بهداشت و ارتباطات روستایی انجام شد. همچنین بسیاری از روستاهای ما به سیستم اینترنت متصل هستند.

رئیس‌جمهور با اشاره به آغاز واکسیناسیون کرونا از فردا گفت: فردا روز مبارکی خواهد بود و این طرح طبق سندی که ستاد ملی مبارزه با کرونا به تصویب رسانده و ابلاغ کرده با سرعت ادامه پیدا می‌کند؛ امیدواریم سال آینده برای مردم در مقابله با این ویروس سال بهتری باشد و هم با تلاش‌هایی که ملت انجام دادند از لحاظ تحریم هم که البته شکست خورده است،  شرایط بهتری مردم خواهند داشت.

وی افزود: از لحاظ تحریم هم تحریم شکست خورده است و ملت ما سال آینده شرایط بهتری خواهند داشت.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: روحانی تحریم ایران


نظر شما :