ترامپ به جلسه محاکمه استیضاح نمی‌رود

۱۷ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۲ کد : ۱۵۶۶۵ بین الملل آخرین اخبار
وکلا و مشاوران دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا دعوت مدیران استیضاح برای شهادت دادن وی در جلسه محاکمه سنا را رد کردند.
ترامپ به جلسه محاکمه استیضاح نمی‌رود

سرویس بین الملل وقایع اتفاقیهوکلا و مشاوران دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا دعوت مدیران استیضاح برای شهادت دادن وی در جلسه محاکمه سنا را رد کردند.

جیسون میلر مشاور ترامپ در حالیکه وی دیگر رئیس جمهوری آمریکا نیست، به نشریه دیلی بیست گفت: رئیس جمهور در یک فرایند غیر قانونی شهادت نخواهد داد.

جیمی راسکین نماینده دموکرات ایالت مریلند و سرپرست مدیران استیضاح ترامپ نامه‌ای را ارسال کرده و در آن از ترامپ و وکلایش خواسته تا در مورد وقایع روز ۶ ژانویه (۱۶ دی) در ساختمان کنگره آمریکا شهادت دهند.

راسکین در این نامه نوشت که اگر ترامپ در جلسه محاکمه شهادت ندهد، استنباط به شدت نامطلوبی از اقدامات (و بی عملی) وی در حادثه روز ۶ ژانویه می‌شود.

بر اساس این گزارش، تیم حقوقی ترامپ در واکنش به این نامه اعلام کردند: نامه شما چیزی که همه می‌دانند را تایید می‌کند؛ نمی‌توانید ادعاهایتان را ثابت کنید.

راسکین در نامه‌ای که به ترامپ و وکلایش نوشته از آنها خواسته تا روز دوشنبه و نهایتا تا ۱۱ فوریه (پنجشنبه ۲۳ بهمن) برای شهادت دادن در مجلس سنا حاضر شود.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: دونالد ترامپ استیضاح ترامپ


نظر شما :