واکنش روزنامه کیهان به رفتار نماینده سبزوار

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۵ کد : ۱۵۰۳۱ آخرین اخبار
روزنامه کیهان نوشت: ماجرای درگیری یک نماینده مجلس با سرباز راهور در یکی از خیابان‌های تهران حاشیه‌ساز شد.
واکنش روزنامه کیهان به رفتار نماینده سبزوار

سرویس سیاسی وقایع اتفاقیه - انتشار ویدئویی از برخورد زشت یک نماینده مجلس با سرباز راهور ناجا که مانع ورود خودروی وی به خط ویژه تهران شده بود، روز گذشته (شنبه) در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای پیدا کرد.

گفتنی است در این حادثه که عصر جمعه در خیابان انقلاب تهران و در محدوده دروازه دولت رخ داده است، علی اصغر عنابستانی، نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی پس‌ازآنکه از ورودش به خط ویژه ممانعت شده، طبق گفته مأمور راهور، به او سیلی زده است.

در فیلمی که از دیروز در شبکه‌های مجازی دست‌به‌دست می‌شود، این سرباز وظیفه در صحنه این واقعه و در حضور مردم و نماینده مجلس می‌گوید: «من مأمور به شیفت بر تقاطع دروازه دولت هستم که راننده یک نماینده مجلس که بدون مجوز تردد در مسیر ویژه، قصد ورود به این مسیر را داشت به من اهانت کرد و خود نماینده هم از خودرو پیاده شد و یک سیلی به‌صورت من نواخت. من از این اقدام نماینده مجلس چندین شاهد دارم و دوربین شهری هم از این صحنه فیلم‌برداری کرده است.»

در شرایطی که انتظار می‌رود نمایندگان مردم در خانه ملت، خودشان آینه تمام نمای اخلاق و ادب باشند رفتار خارج از شأن نماینده مردم دور از انتظار بود و با انتقادهای گسترده‌ای مواجه شد. در ویدئوهای منتشره در شبکه‌های اجتماعی، تعدادی از شهروندان و رانندگان حاضر در محل، به نشانه اعتراض، ماشین نماینده مجلس را احاطه کرده و به رفتار غیراخلاقی او واکنش نشان دادند. گفتنی است انتشار فیلم مربوط به ماجرای مذکور به‌طور گسترده‌ای موردتوجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت و خواهان برخورد جدی با نماینده خاطی شدند.»

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: نماینده سبزوار سیلی به سرباز کیهان


نظر شما :