چگونگی رفتار زنان خانه دار در بازار طلا!

۲۸ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۳ کد : ۱۴۶۳۱ جامـــعه آخرین اخبار
زنان خانه دار در بازار کنونی طلا می توانند رفتاری بهینه با هدف کمک به اقتصاد خانوار داشته باشند.
چگونگی رفتار زنان خانه دار در بازار طلا!

سرویس جامعه وقایع اتفاقیه - بازار کنونی ارز و طلا با نوسانات خاصی همراه شده است که فهم کنش آن می تواند برای زنان خانه دار ایرانی که معمولا پس اندازهای خود را به صورت طلا نگهداری می کنند سودمندی فراوانی داشته باشد.

کسانی که مطالب ما را درباره تحولات دلار و طلا در بازار ایران دنبال کرده اند در دو ماه اخیر 30 درصد سود کرده اند و سود آنها در یک ماه آینده حداقل به 70 درصد می رسد که برای اقتصاد خانواده های معمولی ایرانی قابل توجه است. 

قیمت دلار به روند کاهشی خود ادامه داده و به تبع آن قیمت طلا هم کاهش می یابد و به زیر 900 هزار تومان در هر گرم خواهد رسید. در چنین شرایطی فروش طلا در قیمتهای کنونی همچنان به صرفه بوده و به بهبود اقتصاد خانوار کمک می کند.

پس از رسیدن دلار به حدود 17 هزار تومان، کاهش قیمت طلا هم متوقف شده و به دلیل میل به افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی، خرید طلا مجددا به صرفه می شود و زنان خانه داری که اقدام به خرید طلای کارکرده کنند، در یک بازه 3 ساله حدود 100 درصد عایدی خواهند داشت.

باتوجه به رکود در بازارهای سرمایه ای موازی مانند مسکن، خودرو و ارز، خرید طلای کارکرده و یا سکه، یکی از بهترین سیاست های ممکن برای خانوارهای ایرانی خواهد بود که در چند سال آینده افزایش قیمت قابل توجهی پیدا می کند.

انتهای پایان/

 

کلید واژه ها: خانم خاندار بازار طلا سراشیبی قیمت


نظر شما :