۲۰۰۰ سلاح شکاری تقویت شده کشف شد

۲۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۸:۱۹ کد : ۱۴۶۲۳ جامـــعه آخرین اخبار
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام باند فروشندگان سلاح در فضای مجازی و کشف ۲ هزار سلاح شکاری تقویت شده خبر داد و گفت: در این رابطه ۴ متهم دستگیر شدند.
۲۰۰۰ سلاح شکاری تقویت شده کشف شد

سرویس جامعه وقایع اتفاقیه - علی ذوالقدری در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در اجرای طرح برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت در فضای مجازی، ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی در رصد‌های اطلاعاتی از فعالیت باند خرید و فروش اسلحه در فضای مجازی مطلع شدند.

وی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد، اعضای این باند اخیر مقدار فراوانی سلاح شکاری تقویت شده تهیه و در مخفیگاهشان پنهان کرده اند، افزود: در پالایش‌های اطلاعاتی اعضای این باند شناسایی و مراقبت‌های ویژه پلیسی از آنان آغاز شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ابراز داشت: تردد و حرکات متهمان تحت نظر قرار گرفت و ماموران موفق شدند در عملیات مختلف شبانه روزی یک هفته‌ای مخفیگاه آنان را در حوالی خیابان فردوسی شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده را در اختیار مرجع قضائی قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: مراقبت پلیسی از مخفیگاه متهمان ادامه داشت تا اینکه ماموران ضمن حصول اطمینان از حضور کلیه متهمان در مخفیگاه شان موفق شدند در یک عملیات پلیسی هر ۴ متهم را دستگیر و در بررسی‌های بیشتر از مخفیگاه آنان، ۲ هزار سلاح شکاری تقویت شده کشف و متهمان به قاچاق بودن اموال کشف شده معترف شدند. 

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: ۲۰۰۰ سلاح شکاری تقویت شده کشف شد سلاح شکاری


نظر شما :