طرح «تامین ارز با استخراج رمزارز» در مجلس

۲۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۵ کد : ۱۴۶۰۲ اقــتــصــادی آخرین اخبار
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس از بررسی طرح «تامین ارز با استفاده از جهش تولید صنعت استخراج رمزارز » در این کمیسیون، خبر داد.
طرح «تامین ارز با استخراج رمزارز» در مجلس

سرویس اقتصادی وقایع اتفاقیه - هادی بیگی نژاد عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی شورای اسلامی، از بررسی موضوع تشکیل شورای‌ عالی انرژی کشور در جلسات هفته آینده این کمیسیون با حضور مسئولان و کارشناسان خبر داد.

وی همچنین از رسیدگی به طرح «تامین ارز با استفاده از جهش تولید صنعت استخراج رمزارز» در جلسات هفته آتی کمیسیون انرژی با حضور مسئولان مربوطه و کارشناسان این حوزه خبر داد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه رضا اردکانیان وزیر نیرو میهمان یکی از جلسات هفته آتی اعضای این کمیسیون است، ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است وزیر نیرو با حضور در جلسه کمیسیون انرژی، توضیحاتی پیرامون سوالات مطرح شده از سوی چند تن از نمایندگان ارائه دهد.

بیگی نژاد با بیان اینکه بررسی طرح «اصلاح ماده (۳) قانون اصلاح مواد (۲) و (۴) قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران»  نیز در دستور کار جلسات هفته پیش‌روی اعضای کمیسیون انرژی، قرار دارد، گفت: طرح «الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و (CNG) نیز در کشور» در کمیته نفت و فرآورده‌های نفتی  کمیسیون  بررسی می‌شود.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: استخراج ارز رمز ارز تامین ارز با استخراج رمزارز


نظر شما :