بردهای ایرانی الکترونیکی لوازم خانگی به بازار رسید

۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۷:۲۷ کد : ۱۴۳۵۳ خواندنی‌ها آخرین اخبار
شرکتی دانش‌بنیان با استفاده از خلاقیت و نوآوری به حوزه تولید انواع بردهای الکترونیکی ورود کرد تا سهم بازار داخلی از این صنعت بیشتر شود.
بردهای ایرانی الکترونیکی لوازم خانگی به بازار رسید

سرویس علم و فناوری وقایع اتفاقیه - به نقل از معاونت علمی و فناوری، رعنا زمانی مدیر عامل شرکت دانش بنیان تولید کننده بردهای الکترونیک و هوشمند گفت: بردهای یخچال فریزر یکی از محصولات فناورانه این مجموعه است. برد یخچال وظیفه پردازش تمامی اطلاعات را دارد. این وسیله مغز یخچال است که اجزای اصلی مانند کمپرسور و فن یخچال را کنترل می‌کند.

وی ادامه داد: محصولات با کیفیت ما به برتری صنایع ایرانی در بازارهای رقابتی جهان، کاهش مصرف انرژی لوازم خانگی و حفظ محیط‌زیست کشور منجر شده است.

این فعال دانش‌بنیان گفت: یکی از محصولات ما تولید برد الکترونیکی تلویزیون است. این کار را هم با سال‌ها تحقیق و پژوهش انجام داده‌ایم. ما در فاز اول تلاش کردیم محصولی مشابه آنچه که در بازار است تولید کنیم ولی در فازهای جدید ایجاد امکانات جدید و بهینه‌سازی بر اساس نیازهای موجود وجود دارد. بخش‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری طرح همزمان پیش رفتند تا این محصول آماده نصب بر روی پنل‌های ال‌ای‌دی وارداتی شوند.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: بردهای ایرانی الکترونیکی لوازم خانگی به بازار آمد شرکت دانش بنیان


نظر شما :