رای الیوم بررسی کرد؛

دلیل خروج ناگهانی ناو هواپیمابر نیمیتز از آب های خلیج فارس چه بود؟

سجاد عربی
۱۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۴ کد : ۱۳۹۵۲ آخرین اخبار
رای الیوم نوشت: تهدیدهای مقامات ایرانی مبنی بر گرفتن انتقام حتمی خون شهید سلیمانی، باعث می شود که رئیس جمهور آمریکا پس از ترک قدرت تا آخرین روز عمر خود در وحشت زندگی کند.
دلیل خروج ناگهانی ناو هواپیمابر نیمیتز از آب های خلیج فارس چه بود؟

سرویس بین الملل وقایع اتفاقیهرای الیوم با اشاره به اینکه ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه ایران روز جمعه در اظهاراتی کاملا جدی گفت که قاتلان شهید سلیمانی در هیچ کجای جهان در امان نخواهند بود، همچنین نوشت: این تهدید مستقیم، باعث می شود که ترامپ پس از ترک قدرت روی آرامش و امنیت را نبیند و تا آخرین روز حیات خود با وحشت زندگی خواهد کرد زیرا او نمی داند گلوله انتقام از کجا خواهد آمد.

این روزنامه افزود: به نظر می رسد دونالد ترامپ که آخرین نفس های خود را در قدرت می کشد، فهمید که بسیج نیروها و ارسال ناوهای هواپیمابر و زیردریایی های هسته ای به منطقه خلیج(فارس) تاثیری در ایجاد رعب و وحشت در دل ایرانیان ندارد و شاید به همین دلیل تصمیم گرفت ناوهواپیمابر غول پیکر «نیمیتز» را از منطقه خلیج(فارس) خارج کند.

نویسنده در این مطلب افزود: سران آمریکا می گویند که این اقدام را پس از اعزام دو بمب افکن بی ۵۲ به منطقه خاورمیانه در پیش گرفته اند در حالی که این دو جنگنده نمی توانند جایگزینی برای آن ناو هواپیمابر غول پیکر باشند و این موضوع تاکیدی بر این قضیه است که سران آمریکا بازنده بازی با تهران هستند.

وی افزود: قطعا خروج ناگهانی این ناو از منطقه خلیج (فارس) پیامی آشکار برای آرام کردن اوضاع و در عین حال اذعان  زودهنگام به خطرناک بودن نتایج است.

رای الیوم در پایان نوشت: ایرانی ها- منظور مردم و سران این کشور- قطعا انتقام ترور سردار سلیمانی را خواهند گرفت اما بی مهابا به آب نمی زنند بلکه ابتدا تصمیم می گیرند و سپس تصمیمات خود را با تأنی، خویشتن داری و براساس محاسبات دقیقی که موفقیت آنها را تضمین کند، اجرا می کنند و اگر این طور نبود قادر نبودند بیش از چهل سال علی رغم فشارها، تحریم ها و جنگ های آمریکا دوام بیاورند.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: ناو هواپیمابر نیمیتز خلیج فارس


نظر شما :