انتقاد شدید کیهان از علی ‌اکبر صالحی

۰۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۱ کد : ۱۳۴۸۵ سیاسی آخرین اخبار
روزنامه کیهان با اشاره به اظهارات اخیر علی اکبر رییس سازمان انرژی اتمی که گفته «اگر برجام نباشد و ما دوباره به شورای امنیت بازگردیم فاجعه می‌شود. آن وقت می‌خواهیم چه کار کنیم؟»، این سخنان را اظهار "عجز" و ارسال "پالس ضعف" به دشمن ارزیابی کرد.
انتقاد شدید کیهان از علی ‌اکبر صالحی

سرویس سیاسی وقایع اتفاقیه - روزنامه کیهان از سخنان اخیر علی اکبر صالحی درباره برجام و حرف‌های روز گذشته روحانی درباره نظارت مجلس به وزرا انتقاد کرد.

کیهان نوشت: «هر چقدر که آمریکا و اروپا در توطئه علیه ایران و تقلا برای تعمیم خسارت محض برجام به دیگر مولفه‌های قدرت کشورمان مصر هستند، اما در این سو متأسفانه برخی دولتمردان همچنان مشغول حاشیه‌سازی بوده و پالس ضعف به طرف عهدشکن در برجام ارسال می‌کنند."

این روزنامه با اشاره به اظهارات اخیر علی اکبر رییس سازمان انرژی اتمی که گفته «اگر برجام نباشد و ما دوباره به شورای امنیت بازگردیم فاجعه می‌شود. آن وقت می‌خواهیم چه کار کنیم؟»، این سخنان را اظهار "عجز" و ارسال "پالس ضعف" به دشمن ارزیابی کرد.

صالحی با اشاره به مصوبه جنجالی اخیر مجلس درباره برجام گفت: «تعجب می‌کنم شورای نگهبان چگونه این قانون هسته‌ای مجلس را تصویب کرده است»

کیهان در این باره نوشت: "این اظهارنظر عجیب و تأمل‌برانگیز در حالی است که مجلس شورای اسلامی در جهت متوقف کردن زیاده‌خواهی طرف عهدشکن در برجام، مصوبه لغو تحریم‌ها را تصویب کرد و این مصوبه به تایید شورای عالی امنیت ملی نیز رسیده بوده است. متأسفانه برخی دولتمردان با حمله به مصوبه مذکور، طرف آمریکایی و اروپایی را به گستاخی‌ ترغیب کردند.»

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: علی اکبر صالحی کیهان برجام


نظر شما :