انتقاد مهاجرانی به اظهارات امجد

سخنان تند و ساختارشکن همه ما را بهت زده کرد
۲۹ آذر ۱۳۹۹ | ۱۷:۰۰ کد : ۱۳۳۸۴ برگزیده ها سیاسی آخرین اخبار
وزیر ارشاد دولت اصلاحات در رشته توئیتی به اظهارات اخیر آقای امجد انتقاد کرده است. سخنان تند و ساختارشکن همه ما را بهت زده کرد
انتقاد مهاجرانی به اظهارات امجد

سرویس سیاسی وقایع اتفاقیه، عطاءالله مهاجرانی وزیر ارشاد دولت اصلاحات در رشته توئیتی به اظهارات اخیر آقای امجد واکنش نشان داده و  با ذکر خاطره‌ای از وی پرداخته و به نظرات اخیر او انتقاد کرده است.

مهاجرانی در توئیت خود نوشته:

«در آستانه ماه رجب سال گذشته که باخبر شدم، آیت الله امجد به فرانسه مى‌آیند. با ایشان صحبت کردم، که یک دهه فرانسه بروم و هر روز با ایشان روزى ۴ تا ۵ ساعت رسالة الولایة علامه طباطبایى را بخوانم و براى جوانان کتابى در شرح و تفسیر رساله بنویسم. ممکن نشد.

پیشنهاد کردم ایشان در این فرصت ویژه روزگار کرونا، کتابى در تفسیر قرآن مجید و در تبیین "غرر آیات" بنویسند. به دوستان تهران هم گفتم منابع لازم را براى ایشان ارسال کنند. ممکن نشد. ناگاه ایشان با سخنانى بسیار تند و ساختارشکن همه ما را بهت زده کردند.

آیت‌الله خامنه‌اى رمز اقتدار و عزت ملى و سربلندى ملت و نظام جمهورى اسلامى ایران‌اند. مى‌توان خیرخواهانه از بسیارى از امور اجرائى و قضایى و مجلس و سپاه انتقاد کرد. اما ساختارشکنى و انکار انقلاب و نظام امر دیگرى است. به تعبیر امیرمؤمنان: لقد صرت جسرًا لمن حارب الله و رسوله.

ربنا لا تکلنا الى انفسنا طرفة عین ابدا لا اقل من ذالک و لا اکثر. و لله الحمد حمد الشاکرین.»

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: عطا الله مهاجرانی انتقاد از امجد سخنان ساختار شکنانه


نظر شما :