۱۵ شرکت بزرگی که بدون مدرک دانشگاهی کارمند جدید می گیرند

۰۴ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۸:۰۶ کد : ۱۳۲ خواندنی‌ها
سایت کاریابی Glassdoor به تازگی لیست پانزده شرکتی که دیگر داشتن مدرک دانشگاهی پیش نیاز استخدام در آنها نیست را منتشر کرده است. در این لیست نام شرکت های بزرگ تکنولوژی از جمله گوگل، اپل و IBM به چشم می خورد.
۱۵ شرکت بزرگی که بدون مدرک دانشگاهی کارمند جدید می گیرند

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه – اقتصاد امروز بیش از هر زمانی دوستدار کسانی که دنبال کار و نه تنها فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند شده است. اقتصاد دانان پیش بینی می کنند این وضعیت در آینده حتی بهتر از این هم بشود.
سایت کاریابی Glassdoor  به تازگی لیست پانزده شرکتی که دیگر داشتن مدرک دانشگاهی پیش نیاز استخدام در آنها نیست را منتشر کرده است. در این لیست نام شرکت های بزرگ تکنولوژی از جمله گوگل، اپل و IBM به چشم می خورد.
جوانا دالی، نایب رئیس بخش استعداد شرکت IBM به CNBC گفته است که در سال 2017 حدود پانزده درصد کسانی که در این شرکت امریکایی استخدام شده اند مدرک دانشگاهی نداشته اند. وی اضافه کرده است که IBM اکنون به در عوض اینکه تنها به کارجویانی که مدرک دانشگاهی دارند توجه کند تلاش دارد تا تجربه و مهارت را اولویت خود قرار دهد.
در ادامه لیست این پانزده شرکت را بررسی می کنیم:
1-    گوگل: این شرکت اکنون در بخش های مدیر محصول، مهندس نرم افزار و مدیر بازاریابی محصول فرصت های شغلی را بدون در نظر گرفتن تحصیلات دانشگاهی ارائه کرده است.
2-    ارنست و یانگ (EY): موقعیت های شغلی خدمات بیمه، مشاور ریسک، مدیر مدیریت تجربه، خدمات مالیاتی در این شرکت برای کارجویان در نظر گرفته شده است.
3-    Penguin Random House: موقعیت های شغلی طراح بازاریابی، طراح بازاریابی، دستیار تبلیغاتی، مدیر ارشد مالی، دستیار تولید در این شرکت آماده استخدام است.
4-    Costco Wholesale: این شرکت در بخش های صندوقدار، متصدی قفسه ها، دستیار فروش داروخانه و بسته بندی نانوایی آماده استخدام متقاضیان است.
5-    Whole Foods: در لیست این شرکت موقعیت های صنوق دار و قسمت نانوایی به چشم می خورد.
6-    گروه هتل های هیلتون: مدیر رویداد، مدیر دفتر،  مدیر هتل و نظافتچی از موقعیت های شغلی این شرکت هستند.
7-    Publix: این شرکت در بخش های داروسازی، هماهنگ‌کننده‌ برپایی خرده ‌فروشی‌ها و تکنیسین تعمیرات نیازمند نیروی کار جدید است.
8-    اپل: این شرکت بزرگ دنیای فناوری در بخش های مهندس اصالت طراحی، مدیر پروژه مهندسی و فروش آیفون کارمند جدید استخدام می کند.
9-    استارباکس: یکی از بزرگترین کافی شاپ های زنجیره ای دنیا به دنبال نیروی تازه به عنوان باریستا، ناظر شیفت و مدیر فروشگاه است.
10-    Nordstrom: این شرکت در بخش های فروش خرده فروشی، نظافت، انبارداری و خدمتکار نیروی جدید استخدام می کند.
11-    Home Depot: موقعیت های شغلی ناظر بخش، کارشناس بخش فروش و پشتیبانی فروشگاه برای استخدام کارمندان جدید موجود است.
12-    IBM: این شرکت بزرگ دنیای فناوری و کامپیوتر در بخش های مهندس مالی بلاک چین، قرارداد و مذاکرات حرفه ای و استخدام کننده ارشد به دنبال نیروهای جدید است.
13-    بانک امریکا: موقعیت های کارمند بخش خدمات مشتریان، راهنمای مشتری، تحلیل‌گر و دستیار اجرایی در یکی از بزرگترین بانک های جهان آماده استخدام کارمندان تازه نفس است.
14-    Chipotle: مدیر منطقه، کارمند آشپزخانه و مدیر خدمات موقعیت های شغلی آماده استخدام در این شرکت است.
15-    Lowe's: متخصص لوله‌ کشی، کارشناس بخش فروش و کارشناس آشنا به چوب از نیازمندی های این شرکت بزرگ تجاری است.

 

کلید واژه ها: اپل گوگل


نظر شما :