دیدار آیت‌الله نوری‌همدانی با خانواده شهید فخری‌زاده

۲۱ آذر ۱۳۹۹ | ۱۵:۵۹ کد : ۱۳۱۰۹ سیاسی آخرین اخبار
مرجع تقلید شیعیان گفت: دشمنان تصور نکنند که با شهادت شهید فخری زاده سستی در کشور ایجاد می‌شود چراکه او شاگردان فراوانی تربیت کرد که راه او را به‌خوبی ادامه می‌دهند.
دیدار آیت‌الله نوری‌همدانی با خانواده شهید فخری‌زاده

سرویس سیاسی وقایع اتفاقیه ـ آیت‌الله حسین نوری‌همدانی مرجع تقلید شیعیان در دیدار با خانواده شهید فخری‌زاده که در دفتر معظم له برگزار شد، با اشاره به ایستادگی ملت ایران در برابر دشمن اظهار داشت: مردم ایران روزبه‌روز مقاوم‌تر می‌شوند و در برابر چنین حوادثی سست نمی‌شوند.

مرجع تقلید شیعیان جایگاه و ارزش شهادت در اسلام را موردتوجه قرارداد و افزود: شهید فخری‌زاده زحمات فراوانی برای پیشرفت کشور کشید و شهادت پاداش زحمات فراوان و خدمات وی به انقلاب اسلامی بود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه خاطرنشان کرد: دشمنان تصور نکنند که با شهادت شهید فخری زاده سستی در کشور ایجاد می‌شود چراکه او شاگردان فراوانی تربیت کرد که راه او را به‌خوبی ادامه می‌دهند.

شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع عصر جمعه 7 آذرماه  توسط یک تیم ترور در دماوند(حومه تهران)ترور شد و به شهادت رسید.

شهید فخری زاده پروژه‌های مختلف و مهمی را مدیریت می‌کرد و پیش‌ازاین بارها توسط رژیم صهیونیستی تهدید شده بود، از مهم‌ترین پروژه‌هایی که توسط این شهید و تیمش به نتیجه رسید،پروژه تولید اولین کیت ایرانی تشخیص کرونابودکه سازمان تحت امرش با نظارت مستقیم این شهید عزیز سرانجام بعد از تلاشهای فراوان در ابتدای سال جاری موفق به تولید این کیت شدند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: آیت الله نوری همدانی شهید فخری زاده رژیم صهیونیستی


نظر شما :