چند هزار خودرو جریمه کرونایی شدند؟

۰۳ آذر ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۶ کد : ۱۲۵۶۱ جامـــعه آخرین اخبار
رئیس پلیس راهور گفت: از آغاز اجرای طرح ممنوعیت تردد تاکنون، حدود پنج هزار جریمه در کشور انجام شده و تلاش بر این است که با تذکرات و پیامکها اقدامات خود را انجام دهیم.
چند هزار خودرو جریمه کرونایی شدند؟

به گزارش وقایع اتفاقیه، سردار سیدکمال هادیانفر، در گفت‌وگوی خبری از ابتدای آزادراه تهران ـ شمال درباره اعمال محدودیتهای تردد در مسیرهای بین‌ استانی و اقدامات پلیس راهور در این رابطه اظهار کرد: بلافاصله بعد از ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا، عوامل پلیس راهور در ساعت ۲۴ بامداد ۳۰ آبان ماه، در هزار و ۱۸۱ نقطه اعم از ورودی و خروجی شهرهای قرمز و نارنجی مستقر شدند و انجام وظیفه کردند.

رئیس پلیس راهور ضمن تقدیر و تشکر از هموطنان در عدم انجام سفر و توجه به توصیه‌ها، افزود: در دو روز از اجرای طرح، در تمام محورها شامل کاهش تردد هستیم. در ۴۸ ساعت گذشته به ۱۵۶ هزار وسیله‌نقلیه تذکر دادیم که رانندگان ۱۱۰ هزار وسیله‌نقلیه به این تذکرات تمکین کرده و به مبدأ خود بازگشتند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در این طرح با تمام توان خود در حوزه ورودی و خروجی شهرها با تذکر، انجام وظیفه می‌کند.

هادیانفر ادامه داد: بر اساس مصوبات ابلاغ شده به پلیس راهور، در شهرها نیز دوربینها فعال هستند و از ساعت ۲۱ تا چهار صبح اعمال قانون می‌کنند.

رئیس پلیس راهور متذکر شد: بیش از هفت هزار نفر از پرسنل ما در حوزه راه و شهر این مأموریت خطیر را در کنار کادر بهداشت و سلامت کشور انجام می‌دهند و خوشبختانه تاکنون هیچ گزارشی از تنش رانندگان و پلیس به ما واصل نشده و مردم نهایت همکاری را با پلیس دارند.

وی متذکر شد: تمام تلاش ما این است که در کنار کادر بهداشت و سلامت جلوی شیوع این بیماری را بگیریم و جرائم صورت گرفته نیز اقل ممکن بوده است. تاکنون حدود پنج هزار جریمه در کشور انجام شده و تلاش بر این است که با تذکرات و پیامکها اقدامات خود را انجام دهیم و شاهد کمترین جریمه در این رابطه باشیم.

هادیانفر با تأکید بر اینکه این جرائم هم توسط دوربینها و هم توسط افسرهای راهور صورت گرفته، تصریح کرد: اغلب این جرائم در مبادی ورودی انجام شده، دوربینهای راهور، دو شب در محورهای جاده‌ای فقط به تذکر به رانندگان خاطی بسنده کردند و این تذکرات باعث کاهش تردد در جاده شده اما از امروز در محورهای جاده‌ای برای پلاکهای غیربومی در مبادی ورودی شهرهای قرمز و نارنجی جریمه صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ 
 
 

کلید واژه ها: جریمه خودرو پلیس راهور کرونا وقایع اتفاقیه


نظر شما :