ترافیک سنگین صبحگاهی در اکثر محورهای پایتخت

۰۲ آذر ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۹ کد : ۱۲۵۱۱ جامـــعه آخرین اخبار
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک سنگین صبحگاهی در اکثر محورهای پایتخت خبر داد.
ترافیک سنگین صبحگاهی در اکثر محورهای پایتخت

به گزارش خبرنگار جامعه وقایع اتفاقیه، سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه یک‌شنبه دوم آذر ماه ۱۳۹۹ اظهار داشت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری، شاهد بار ترافیکی هستیم.

وی گفت: بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از ایران‌فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید زین‌الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، نیز ترافیک صبحگاهی داریم.

وی افزود: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی از رانندگان خواست با توجه به لغزنده بودن معابر به دلیل بارندگی، از سرعت بالا و گرفتن سبقت جدا خودداری نموده و با سرعت مطمئنه تردد نمایند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: ترافیک پلیس راهور بارندگی وقایع اتفاقیه


نظر شما :