تسلیت معاون فرهنگی ارشاد برای درگذشت داوود فیرحی

۲۲ آبان ۱۳۹۹ | ۰۶:۱۳ کد : ۱۲۳۶۲ اصلی تیتر یک فرهنگ و رسانه
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت حجت‎الاسلام والمسلمین داوود فیرحی، استاد دانشگاه و پژوهشگر فقید را تسلیت گفت.
تسلیت معاون فرهنگی ارشاد برای درگذشت داوود فیرحی

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت ، استاد دانشگاه و پژوهشگر فقید را تسلیت گفت.

به گزارشروابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن پیام محسن جوادی آمده است: «انا لله و انا الیه راجعون

خبر در گذشت عالم ربانی حجت‌الاسلام والمسلمین آقای دکتر داوود فیرحی داغ بزرگی بر دل دوستداران دینداری خردورزانه نهاد. او فضیلت‎های بسیاری داشت که از جمله مهم‌ترین آن‌ها عبارت است از اشتغال فراگیر به دانش‌آموزی، صبوری در مسیر درس‌آموزی، بهره‌گیری از فرصت‌های گذرا در راه تعالی معنوی خود و دیگران، حریت و آزاداندیشی، درست سخن گفتن و داشتن سبک زندگی اعتدالی و فروتنی و احترام به دیگری.

برای بسیاری از دوستان آن مرحوم از جمله این بنده یاد او همیشه تداعی‎گر خاطراتی مشحون از حکمت و اخلاق است. او امروز از میان ما رفت و مهمان خدای کریم و مهربان شد و در جوار رحمت الهی آرام گرفت.

ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم ایشان و نیز دوستان و شاگردان وی و جامعه علمی کشور، از خداوند منان برای آن عزیز سفرکرده به سرای آخرت رحمت و مغفرت، مسألت داریم. همچنین از خداوند مهربان برای بازماندگان آن مرحوم صبر و سلامت و طول عمر بابرکت خواهانیم.»

حجت‌الاسلام و المسلمین داوود فیرحی، استاد دانشگاه تهران و پژوهشگر حوزه‌های علوم ‌سیاسی و اندیشه سیاسی در اسلام بود که صبح روز چهارشنبه (۲۱ آبان‌ماه ۹۹) بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان لاله تهران درگذشت.

انتهای پیام

کلید واژه ها: درگذشت حجت‎الاسلام والمسلمین داوود فیرحی


نظر شما :