او کیست؟

۱۴ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۱ کد : ۱۱۸۹۱ اصلی تیتر یک ورزشی
ورزش سه نوشت: در پایان بازی تیم های پرسپولیس و النصر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان تصویر مردی با لباس عربی که کنار تیر یک دروازه غمگین نشسته به جذاب ترین تصویر مسابقه بدل شد.
او کیست؟

ورزش سه نوشت: در پایان بازی تیم های پرسپولیس و النصر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان تصویر مردی با لباس عربی که کنار تیر یک دروازه غمگین نشسته به جذاب ترین تصویر مسابقه بدل شد.

النصر تیمی که در فوتبال عربستان به نزدیکی به دربار پادشاهی این کشور معروف است بعد از کنار گذاشته شدن الهلال از مسابقات به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان بود. این تیم که در فصل گذشته در لیگ عربستان به مقام دوم رسیده بود با چند خرید گرانقیمت مانند پیتی مارتنیز آرژانتینی پا به مسابقات گذاشت. آن ها یک تیم ایرانی یعنی سپاهان را در مرحله گروهی حذف کردند و در مرحله حذفی دو تیم عربستانی را از مرحله رقابت ها خارج کردند. التعاون و الاهلی قربانی جاه طلبی های این تیم ثروتمند سعودی شدند اما پرسپولیس شب گذشته النصر را برد تا این تیم در واقع علیه تیم های عربستانی هم عمل کرده باشد.

با این وصف شکست النصر یک اتفاق سخت وتلخ برای طرفداران النصر و مسئولان فوتبال سعودی بود اما غمگین ترین فرد دیشب کسی جز عبدالرحمن الحلافی مدیرتیم النصر عربستان نبود. کسی که بعد از شکست النصر مقابل پرسپولیس آنقدر ناراحت بود که روی چمن نشسته و به تیم دروازه تکیه داده بود.

تصویری که در فضای مجازی خیلی مورد توجه قرار گرفته و  انتشار پیدا کرد. در حالی که پرسپولیسی ها شادی می کردند الحلافی کنار تیر دروازه نشسته و زانوی غم بغل کرده بود و اعضای کادرفنی و بازیکنان سعی کردند به او دلداری بدهند.

عبدالعزیز المریزل روزنامه نگار سعودی درباره این صحنه نوشت:"عبدالرحمن. شما شکست نخوردید. برخیز .جاه طلبی های ما متوقف نمی شود. النصر می خواهد تیم قدرتمندی را بسازد که همه را شکست بدهد و شما اکنون در آغاز راه هستید. بلندشو عبدالرحمن ما در ابتدای راه هستیم."

عبدالرحمن الحلافی مدیرتیم فوتبال النصر و رئیس گروه املاک و مستغلات عبدالرحمن بن سلمان در عربستان سعودی است. او رئیس هیات مدیره شبکه line sport نیز هست. الحلافی در سال های 2011 و 2012 رئیس فدراسیون هندبال عربستان بود.

256 251

کلید واژه ها: عبدالرحمن الحلافی


نظر شما :