رونمایی از موشک و سامانه جدید موشکی توسط سپاه و بسیج

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۵ کد : ۱۱۶۰۰ اصلی تیتر یک سیاسی
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه بسیج در چهلمی سالگردهفته دفاع مقدس، از یک موشک یا سامانه جدید موشکی در راستا معرفی بیشتر اقتدار دفاعی نظام جمهوری اسلامی ایران رونمایی می کنند .
رونمایی از موشک و سامانه جدید موشکی توسط سپاه و بسیج

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه بسیج در چهلمی سالگردهفته دفاع مقدس، از یک موشک یا سامانه جدید موشکی در راستا معرفی بیشتر اقتدار دفاعی نظام جمهوری اسلامی ایران رونمایی می کنند .

به گزارش دفاع پرس، سپاه و بسیج در هجدهمین هفته از چهل‌سالگی دفاع مقدس که از بیست و نهم شهریور تا چهارم مهر برنامه‌های متعددی را پیش‌بینی کرده‌اند که مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر است:

تولید و پخش مستند نقش نیروی هوافضا در دفاع مقدس تا رسیدن به اقتدار نیرو، رونمایی از یک موشک یا سامانه جدید موشکی، تولید و انتشار کلیپ و محتواهای کوتاه نقش هوافضای سپاه در دفاع مقدس تا اقتدار امروز توسط نیروی هوافضای سپاه و اجرای نمایش‌های رزمی برای ترسیم هنری حماسه‌های نیروی دریایی سپاه توسط این نیرو نیز بخشی از برنامه‌هایی است که در مدت یاد شده اجرا می‌شود.

همچنین افتتاح ۴ هزار پروژه عمرانی و اجتماعی، تهیه و اهدای ۴ هزار بسته معیشتی به محرومان، برگزاری مراسم جشن تکلیف دختران و اهدای ۲۰ هزار بسته هدیه، تهیه و اهدای ۴ هزار جهیزیه به زوج‌های جوان به نام و نیابت از شهدا، برپایی بیمارستان صحرایی در مناطق مرزی و محروم، یادواره‌های شهدای یگانی دفاع مقدس و امنیت پایدار و نشست تبیین نقش جنگ نوین در دفاع مقدس نیز توسط نیروی زمینی سپاه صورت می‌گیرد.

دیدار و تکریم خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران ورزشکار، برگزاری مسابقات ورزشی در سطح ملی و استانی به یاد و نام شهدای ورزشکار، مراسم تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی فعال در حوزه دفاع مقدس، هشت یادواره شهدای ورزشکار و رونمایی و بهره‌برداری از سامانه اطلاعات شهدای ورزش کشور هم از جمله برنامه‌هایی است که توسط بسیج ورزشکاران پیش بینی شده است.

اما برگزاری جشنواره ملی تجلی وفاق و تجلیل از کادر درمانی و گروه‌های جهادی و خادم الشهداء (مدافعین سلامت)، اجرای فعالیت‌های اجتماعی گروه‌های جهادی خادم الشهدا با محوریت گام دوم انقلاب و بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس و نیز طرح ملی شمیم نور ویژه دانش آموزان برای بازدید از موزه‌های دفاع مقدس هم توسط سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج صورت می‌گیرد.

برگزاری کنگره سراسری شهدای طلبه و روحانی توسط بسیج طلاب و روحانیون و مراسم بزرگداشت شهدای شاخص جامعه پزشکی و شهید شاخص سال ۹۹، اعزام گروه‌های جهادی در قالب طرح شهید رهنمون به مناطق محروم، برپایی ایستگاه‌های سلامت و آموزش‌های مجازی سلامت، برگزاری مراسم افتتاح سامانه ثبت اطلاعات بیماران و افراد ویزیت شده در طرح شهید رهنمون توسط بسیج جامعه پزشکی نیز از جمله برنامه‌هایی است که توسط بسیج جامعه پزشکی اجرا می‌شود.

همچنین بسیج جامعه زنان هم نشست تبیین نقش زنان در دفاع مقدس و تبیین حجاب و عفاف در وصیت نامه‌های شهدا، مراسم بزرگداشت شهدای شاخص زن، یادواره شهدای زن، دیدار و تکریم خانواده‌های شهدا، جانبازان مخصوصاً همسران و مادران شهدا و جانبازان را در این مدت برگزار می‌کند.

27215

کلید واژه ها: رونمایی از موشک و سامانه جدید موشکی توسط سپاه و بسیج


نظر شما :