ظریف: غربی ها طوطی وار نگرانی های نتانیاهو را تکرار می کنند

۲۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۴ کد : ۱۱۵۵ اصلی تیتر یک سیاسی
وزیر امور خارجه در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: نتانیاهو خیلی راحت درباره موشک های تهاجمی خود به گزاف لاف می زند که برد آن می تواند به هر جایی برسد، اما هنوز هم درباره موشک های دفاعی ایران آه و ناله سر می دهد و غربی ها هم طوطی وار نگرانی هایش را تکرار می کنند.
ظریف: غربی ها طوطی وار نگرانی های نتانیاهو را تکرار می کنند

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: به گزارش ایرنا، «محمد جواد ظریف» در توئیتر خود نوشت: 'ابتدا نتانیاهو می آید و کنار کارخانه ساخت بمب اتمی می ایستد و ایران را تهدید به نابودی می کند. حالا هم خیلی راحت درباره موشک های تهاجمی خود به گزاف لاف می زند که برد آن می تواند به هر جایی برسد.

با این وجود هنوز هم دارد درباره موشک های بازدارنده و دفاعی ایران آه و ناله سر می دهد و غربی ها هم طوطی وار نگرانی هایش را تکرار می کنند.

به گزارش ایرنا، ایالات متحده آمریکا که از توافق برجام به عنوان ضمیمه اصلی قطعنامه ۲۲۳۱ خارج شده، دیگران را هم به نقض این توافق تشویق می کند، در تلاش است در راستای امنیتی سازی و ترویج ایران هراسی برنامه موشکی ایران را تهدید آمیز و ناقض قطعنامه ۲۲۳۱ نشان دهد.

این در حالی است که برخی کشورهای غربی که هنوز و بعد از خروج آمریکا عملا نتوانسته اند گام عملی و جدی برای ایفای تعهدات برجامی خود بردارند هر از گاهی از برنامه موشکی ایران ابراز نگرانی می کنند. هرچند جمهوری اسلامی ایران بارها تصریح کرده است که برنامه موشکی ایران مشروع و دفاعی و غیر قابل مذاکره است.

کلید واژه ها: محمد جواد ظریف نتانیاهو


نظر شما :