آموزش ۱۰ نفر ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰ قطعا سلامت فرزندانمان برای ما در اولویت است/ از پروتکل‌های سختگیرانه کوتاه نخواهیم آمد وزیر بهداشت: کنکور سراسری ۹۹ به تعویق افتاد

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۱:۵۹ کد : ۱۱۰۴۷ اصلی تیتر یک جامـــعه
وزیر بهداشت با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود از به تعویق افتادن آزمون سراسری سال ۹۹ خبر داد.
آموزش ۱۰ نفر  ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰ قطعا سلامت فرزندانمان برای ما در اولویت است/ از پروتکل‌های سختگیرانه کوتاه نخواهیم آمد وزیر بهداشت: کنکور سراسری ۹۹ به تعویق افتاد

وزیر بهداشت با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود از به تعویق افتادن آزمون سراسری سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سعید نمکی با انتشار پیامی پیرامون برگزاری آزمون سراسری در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

امروز عصر مجدد با حضور ریاست محترم کمیسیون‌های آموزش و بهداشت و درمان و تعدادی از نمایندگان محترم مجلس و همچنین وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش جلسه‌ای داشتیم.

وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش اعلام کردند که اجرای پروتکل‌های سختگیرانه در این زمان باقیمانده میسر نیست، مگر این دستورالعمل‌ها برای برگزاری آزمون سراسری تغییر کند. در این جلسه اعلام کردم به عنوان وزیر بهداشت و متولی سلامت این کشور، قطعا سلامت فرزندانمان برای ما در اولویت است و از این پروتکل‌های سختگیرانه کوتاه نخواهم آمد که رییس محترم کمیسیون‌های آموزش و بهداشت نیز در این مورد کاملا همراه و موافق بودند.

به مسولان برگزاری کنکور اعلام کردم اگر واقعا نمی‌توانید این دستورالعمل‌ها را به درستی اعمال کنید با برگزاری کنکور در این تاریخ مخالفم و تاکید می‌کنم که کنکور را به زمانی موکول کنید که بتوانید از لحاظ فضا و امکانات تمام ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت را فراهم کنید. پیشنهاد وزارت علوم تعویق یک ماهه برگزاری کنکور سراسری بود که قرار شد در ستاد ملی کرونا مطرح شود.

2323

کلید واژه ها: وزیر بهداشت کنکور 99 ویروس کرونا


نظر شما :