سخنگوی کمیسیون انرژی خبر داد بررسی آخرین وضعیت حوزه انرژی کشور در کمیسیون انرژی

۳۰ تیر ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۰۷۴۳ آخرین اخبار

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی آخرین وضعیت میزان ذخایر، فروش و درآمد کشور در حوزه انرژی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

مالک شریعتی نیاسر در گفت و گو با ایسنا، با تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: جلسه امروز کمیسیون انرژی با استماع گزارش مرکز پژوهش های مجلس در حوزه انرژی کشور به ویژه پتروشیمی برگزار شد.

وی در ادامه اظهار کرد: یکی از کارشناسان برجسته مرکز پژوهش ها گزارش این مرکز را در حوزه انرژی ارائه کردند و آخرین وضعیت میزان ذخایر، فروش و درآمدها در حوزه انرژی و وضعیت پالایشگاه ها و پتروشیمی ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم تهران در ادامه تصریح کرد: در جلسه بحث کارشناسی دقیقی صورت گرفت، برخی از اعضا انتقاداتی را نسبت به گزارش مطرح کردند و تلقی جمع این بود گزارش ارائه شده، اولیه است. باتوجه به نظرات اعضای کمیسیون گزارش نیاز به تکمیل و دقت نظر بیشتری داشت تا نهایی شود.

وی در ادامه تاکید کرد: جلسه بعدی کمیسیون روز سه شنبه صبح با حضور وزیر نیرو برگزار خواهد شد و دکتر اردکانیان در کمیسیون حاضر شده و ضمن ارائه گزارش اولیه از حوزه وزارت نیرو، پاسخگوی سوالات اعضای کمیسیون خواهند بود.

انتهای پیام


نظر شما :