سرخط اخبار

۲۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۸ اصلی سرخط اخبار

وکیل نجفی: چهار گلوله از اسلحه دیگری شلیک شده / احتمال دارد دو ضارب دیگر هم وجود داشته باشند

دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد همسر دوم شهردار پیشین تهران صبح امروز چهارشنبه ۲۶ تیرماه به صورت علنی و به ریاست قاضی محمدی کشکولی رئیس شعبه نهم دادگاه کیفری یک تهران برگزار شد.
۲۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۹ اصلی سرخط اخبار

چرا «محمدعلی نجفی» علیزاده طباطبایی را از وکالت خود عزل کرد؟

محمود علیزاده گفت: آقای نجفی از من خواستند کناره‌گیری کنم اما من قبول نکردم و دلیلم را هم به ایشان توضیح دادم و شخصا از آقای نجفی خواستم که من را عزل کنند. اگر نجفی دوست داشت می‌تواند دلیلش را توضیح دهد.
۲۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۷ اصلی سرخط اخبار

حناچی: انتخابات شورایاری‌ها را تا زمانیکه از آن جلوگیری نشود، برگزار می‌کنیم

شهردار تهران تهران تاکید کرد: تا زمانی که به ما نگفتند جلوی برگزاری انتخابات شورایاری‌ها را نگیرید، ما آن را برگزار می‌کنیم.
۲۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۴ اصلی سرخط اخبار

دلار به ۱۱۶۵۰ رسید

قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها با کاهش نسبت به روز گذشته ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان تعیین شده است.
۲۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۲ اصلی سرخط اخبار

سقوط آزاد طلا و سکه

سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳ میلیون و ۸۵۷ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۳۷۴ هزار تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.
۲۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۸ اصلی سرخط اخبار

قیمت دلار آزاد ۵۷۰ تومان کمتر از نیما

درحالی قیمت دلار در بازار آزاد بیش از ۳۰۰ تومان ارزانتر از نرخ نیما شده است که برخی بازاری ها احتمال می دهند بانک مرکزی بنا دارد نرخ آزاد و رسمی دلار یکسان شود.
۲۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۵ اصلی سرخط اخبار

احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران

شکایت پلیس از طرح زوج و فرد شهرداری تهران در هیئت تخصصی دیوان عدالت اداری، وارد دانسته و برای اتخاذ تصمیم نهایی به هیئت عمومی دیوان عدالت اداری ارسال شده است.
۲۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۳ اصلی سرخط اخبار

پیچ دشوار وحدت اصولگرایان

ناصر ایمانی، فعال سیاسی اصولگرا گفت: شورای وحدت نمی‌تواند یک ائتلاف سراسری میان احزاب و گروه‌های اصولگرا ایجاد کند زیرا در چنین امری شدنی نیست.
۲۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۸ اصلی سرخط اخبار

رفع مشکلات بیمه‌ای هنرمندان و خبرنگاران

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه جانمایی مفاهیم تامین اجتماعی در کتب درسی برای اولین بار در مقطع ابتدایی و دبیرستان به همت آموزش و پرورش انجام شد که البته در حدود آشنایی با کلیدواژه‌هاست و دانش آموزان در سال‌های آتی با مطالب و مفاهیم بیشتری آشنا خواهند شد گفت: دانش آموزان را برای بازدید وارد مراکز تامین اجتماعی کردیم که شمار آنها به بیش از ۱۰۰ هزار نفر می‌رسد.