سرخط اخبار

۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۱ سرخط اخبار

هزینه صدور کارت ملی المثنی چقدر است؟

سخنگوی سازمان ثبت‌احوال گفت: کسانی که کارت ملی هوشمندشان را به هر دلیلی گم کرده‌اند برای دریافت المثنی آن بایستی فقط به ثبت‌احوال مراجعه کنند و همچنین صدور المثنی کارت ملی هوشمند نیز هزینه‌ای در پی دارد.
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۱ سرخط اخبار

ورود موج جدید جمعیت به تهران

یک مقام مسئول با ابراز نگرانی از ورود موج جدید جمعیت به تهران، گفت: در شرق تهران گسترشی که در پردیس، رودهن و بومهن اتفاق افتاد، تهران را شبیه یک اختاپوس کرده است.
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۹ سرخط اخبار

واکنش ظریف به حمله تروریستی در اهواز: به سرعت و قاطعانه پاسخ خواهیم داد

وزیر امورخارجه کشورمان با انتشار پیامی در واکنش به حمله تروریستی در اهواز گفت که ایران، حامیان تروریسم در منطقه و اربابان آمریکایی‌شان برای چنین حملاتی مسئول می‌داند.
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۲ سرخط اخبار

نماینده خوزستان: وقتی صدای تیر را شنیدم اشهد را خواندم

بنده وقتی صدای تیر را شنیدم اشهدم را خواندم. چند فردی که با لباس نظامی پوشش داشتند، به سمت جایگاه شلیک کردند
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۸ سرخط اخبار

برنامه‌های مهم هیات ایرانی در نیویورک کدامند؟

رییس‌جمهوری کشورمان و وزیر امورخارجه در هفته جاری در سفر به نیویورک یکی از حساس‌ترین سفرهای تاریخ روسای جمهور و مقامات کشورمان به مجمع عمومی سازمان ملل را در چهل سال گذشته تجربه خواهند کرد؛ سفری که با حساسیت‌های داخلی و بین‌المللی فزاینده به لحاظ خروج آمریکا از برجام و هم‌زمان تلاش رییس‌جمهوری این کشور برای مذاکره مستقیم با ایران و نیز به لحاظ شرایط سیاسی و اقتصادی داخلی ایران مواجه است.
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۷ سرخط اخبار

پشت پرده توطئه برخی اعضای اوپک علیه ایران

اوپک که در عمر ۶۰ ساله خود فراز و نشیب زیادی را پشت سر گذاشته در این ایام باز هم دستخوش اتفاقاتی شده است که بیش از آنکه اقتصادی باشد، رنگ و بوی سیاسی دارد و در این میان برخی اعضای اوپک به بهانه تعدیل بازار جهانی نفت و در راستای قلدری‌های آمریکا به پوشاندن لباس سیاست بر تن این سازمان کمک می‌کنند.
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۶ سرخط اخبار

پذیرش ۱۶۴ دختر فراری در بهزیستی تهران

مدیرکل بهزیستی استان تهران با اعلام پذیرش ۱۶۴ دختر فراری گفت: طبق آمار بیشترین محل اسکان دختران فراری، خیابان است.
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۳ سرخط اخبار

حمله تروریستی اهواز

در جریان برگزاری رژه نیروهای مسلح در استان خوزستان، طی یک عملیات مسلحانه، محافظ فرمانده سپاه استان خوزستان به شهادت رسید و چند تن دیگر نیز شهید و مجروح شدند
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۸ سرخط اخبار

روحانی: هر روز بر قدرت دفاعی خود خواهیم افزود

رئیس‌جمهور در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: تاریخ دفاع ۸ ساله ما زنده است و برای همیشه زنده خواهد ماند و مصباح هدایت ماست و چراغ راهنمای ماست.