سرخط اخبار

۱۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۷ سرخط اخبار

دغدغه های تولیدکنندگان پوشاک در غیاب رقیب خارجی

صنعت پوشاک کشور در حالی خود را برای بازار شب عید آماده می کند که هرچند با ممنوعیت واردات، محصولات خارجی از میدان رقابت خارج شده اند اما تولیدکنندگان داخلی برای تامین بازار نیاز به یاری دولت در تامین مواد اولیه و نقدینگی واحدهای تولیدی دارند.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۷ سرخط اخبار

نفس خیابان ها بند آمده است

طول و عرض خیابان ها پر شده از انواع خودروها، گاه چنان نزدیک به هم پارک شده اند که باید صف خودروها را دور بزنی تا راه باریکی برای عبور پیدا کنی، فاجعه زمانی است که صف خودروهای پارک شده، دو یا سه صفه می شود، صف هایی طولانی و نفس گیر.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۸ سرخط اخبار

کسری تجاری آمریکا رکورد ۱۰ ساله زد

طبق داده‌های دولت آمریکا، کسری تجاری این کشور در ماه اکتبر جهش کرد و به رکورد ۱۰ ساله خود رسید. در این ماه صادرات دانه سویا همچنان افت کرد و واردات کالاهای مصرفی رکورد زد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۲ سرخط اخبار

انتقام جویان: پایان بازی رکورد پربیننده‌ترین تریلر تاریخ را شکست

کمپانی دیزنی روز شنبه ۸ دسامبر اعلام کرد که تریلر فیلم ابرقهرمانی «انتقام جویان: پایان بازی» رکورد پربیننده‌ترین تریلر تاریخ در ۲۴ ساعت اول را شکسته است.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۰ سرخط اخبار

خانوارها در دوره تورم در کدام هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کنند؟

در دوره های افزایش رشد شتابان تورم خانوارها از کدام هزینه خود می کاهند تا قدرت اداره اقتصادی بیابند. این سئوالی است که یان روزها بسیاری از کارشناسان تلاش می کنند پاسخی بدان بدهند.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۶ سرخط اخبار

ایران و ژاپن فینالیست آسیا می‌شوند

سرمربی و کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد ایران و ژاپن دو تیمی هستند که قابلیت رسیدن به فینال جام ملت‌های آسیا را دارند.